Залишити заявку

Роман Процишин і Марина Рященко увійшли до списку арбітрів Української Арбітражної Асоціації

Дата новини: 5 квітня 2023

Радники юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» Роман Процишин і Марина Рященко увійшли до списку арбітрів Української Арбітражної Асоціації, які можуть брати участь у міжнародних арбітражах, пов’язаних з Україною.

Роман Процишин є провідним експертом в сфері міжнародного вирішення спорів з 15-річним досвідом юридичної практики. Спеціалізується на міжнародному арбітражі і пов’язаних з арбітражем судових розглядах у Великої Британії, Україні, країнах ЄС. Роман займається гучними і знаковими транскордонними спорами в сферах міжнародної передачі товарів військового та подвійного використання, банківській сфері та сфері енергетичної інфраструктури. Представляє інтереси клієнтів у міжнародних інвестиційних та комерційних арбітражних спорах, спортивному арбітражі. Роман Процишин особисто захищав інтереси України у першому в історії міждержавному арбітражі за правилами Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Марина Рященко має понад 10 років досвіду у сфері міжнародного арбітражу та вирішення спорів. Спеціалізується на міжнародному комерційному та інвестиційному арбітражах, а також на транскордонному вирішенні спорів. Сфери практики Марини включають супровід справ у міжнародних арбітражних процесах та захист інтересів клієнтів у судових розглядах, що пов’язані з визнанням та виконанням арбітражних та іноземних судових рішень в Україні та за кордоном, супровід процесів стягнення з росії збитків українського бізнесу, завданих внаслідок військової агресії росії в Україні.

Українська Арбітражна Асоціація об’єднує юристів, які професійно займаються або цікавляться практикою розгляду спорів у міжнародному арбітражі. УАА співпрацює з провідними арбітражними установами в різних юрисдикціях.