Залишити заявку

Роман Процишин виступив арбітром перших Національних змагань з перехресного допиту

Дата новини: 1 червня 2023

Роман Процишин, адвокат, радник юридичної фірми «Ілляшев та Партнери», виступив 28 травня 2023 року арбітром у фіналі І Національних змагань з перехресного допиту. Організатори заходу – Українська Арбітражна Асоціація та філія Європейської асоціації студентів-правників ELSA у Києві.

Змагання організовані для вдосконалення навичок перехресного допиту: правильного ведення допиту, формулювання завдань, ролі свідка та опрацювання матеріалів справи. У змаганнях взяли участь студенти українських ВНЗ та практикуючі юристи Української Арбітражної Асоціації.

Роман виступив в якості арбітра у змаганнях студентів з міжнародного арбітражу відповідно до Арбітражного регламенту ЮНСІТРАЛ. Під час змагань команди студентів-правників мали змогу виступити в ролі свідків з боку позивача – державної компанії у сфері оборони та відповідача – приватної компанії на ринку озброєння та військових технологій.

Європейська асоціація студентів-правників (ELSA) – міжнародна організація, що об’єднує студентів-правників та юристів, зацікавлених у професійному та особистісному розвитку. ELSA була заснована у 1981 році. Організація представлена у 43 країнах та налічує понад 50 тисяч членів.