Залишити заявку

Роман Марченко виступив модератором на ІХ Щорічному форумі юрисконсультів

Дата новини: 8 жовтня 2021

Роман Марченко, старший партнер ЮФ «Ілляшев та Партнери», виступив модератором сесії «Взаємодія із зовнішніми юридичними радниками» на ІХ Щорічному форумі юрисконсультів, який відбувся 6 жовтня 2021 року в Києві. Організатор – видавництво «Юридична практика».

Учасники панелі обговорили попит на юридичні послуги з прикладами зі своїх практик. Керівники юридичних департаментів розповіли про критерії вибору зовнішнього юридичного радника і про послуги, які вони можуть закупити. Партнери юридичних фірм поділилися принципами співпраці з клієнтами, а також обговорили роль конфлікту інтересів.

Після закінчення форуму Роман Марченко та Олена Омельченко, партнер, керівник практики міжнародної торгівлі ЮФ «Ілляшев та Партнери», вручили нагороди переможцям дослідження «50 провідних юридичних департаментів України».

ЮФ «Ілляшев та Партнери» виступила генеральним партнером церемонії нагородження.

IХ Щорічний форум юрисконсультів — ключовий профільний захід року, який виступає платформою для спілкування та обміну професійним досвідом для представників органів державної влади, суддів, топ-менеджерів, партнерів провідних юридичних фірм, а також керівників юридичних департаментів.