Залишити заявку

Дослідження «Право.ru-300» вперше рекомендувало «Ілляшев та Партнери» одразу в 3 галузях

Дата новини: 3 грудня 2021

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» увійшла до лідерів рейтингу «Право.ru-300» у категоріях «Банкрутство», «Міжнародне вирішення спорів» і «Корпоративне право/Злиття та поглинання». Результати найбільшого російського рейтингу юридичних фірм було оголошено 3 грудня 2021 року.

Вперше за п’ять років участі у дослідженні «Право.ru-300» Московський офіс «Ілляшев та Партнери» отримав визнання одразу у трьох галузях права. Фірма увійшла до:

  • ІІІ групи федерального рейтингу в категорії «Банкрутство (включаючи спори)» у сегменті high market;
  • ІІІ групи федерального рейтингу в категорії «Міжнародне вирішення спорів»;
  • IV групи федерального рейтингу у категорії «Корпоративне право/Злиття та поглинання» у сегменті mid market.

«За останні кілька років практика міжнародного вирішення спорів зайняла значне місце у нашій роботі, – зазначає партнер та керівник Московського офісу «Ілляшев та Партнери» Володимир Захаров. – На сьогоднішній день практично всі проекти практики банкрутства та фінансової реструктуризації є транскордонними, як і переважна більшість корпоративних проектів офісу, які також мають транснаціональний характер».

Рейтинг «Право.ru-300» складається порталом «Право.ru» з 2010 р. і є провідним російським дослідженням юридичного ринку. «Право.ru-300» включає федеральний та регіональні рейтинги юридичних фірм за 30+ категоріями. У 2021 році вперше в історії дослідження ряд категорій у федеральному та регіональних рейтингах отримали градацію high market/mid market, що відображає матеріальність супроводжуваних проектів.

Методика рейтингу заснована на оцінці проектного досвіду юридичних фірм, а також на відгуках клієнтів щодо якості, рівня сервісу, співвідношення вартості та якості юридичних послуг. Учасників рейтингу оцінює експертна рада, що складається з директорів з правових питань та керівників юридичних департаментів великих компаній. У процесі дослідження аналізуються фінансові та статистичні показники юридичних фірм, їх проекти у заявлених практиках, вивчаються думки учасників рейтингу про своїх колег та конкурентів, відомості з відкритих джерел та від замовників юридичних послуг.