Залишити заявку

ЮФ «Ілляшев та Партнери» — в числі лідерів російського юридичного ринку за версією «Право.ru-300»

Дата новини: 7 грудня 2018

5 грудня 2018 року були оголошені результати дев’ятого щорічного дослідження «Право.ru-300». Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» увійшла до 3 групи федерального рейтингу юридичних фірм у категорії «Банкрутство».

«Ми висловлюємо вдячність дослідникам та експертній раді «Право.ru» за високу оцінку результатів роботи нашої команди в Росії. Другий рік поспіль ми підтверджуємо в рейтингу високий рівень практики у сфері банкрутства і фінансової реструктуризації», — зазначив Володимир Захаров, керівник Московського офісу «Ілляшев та Партнери».

Супровід справ про неспроможність (банкрутство) — один з найважливіших напрямків діяльності Московського офісу «Ілляшев та Партнери» з моменту його створення у 2015 році. Першим великим клієнтом у цій сфері стало АТ «БТА Банк» (Казахстан), що раніше втратило в Росії активи на суму понад 2 млрд доларів США.

У 2018 році керівником виділеної практики банкрутства і фінансової реструктуризації фірми в РФ став Дмитро Константинов. Сьогодні наші юристи супроводжують банкрутство кількох юридичних і фізичних осіб із загальною кредиторською заборгованістю у розмірі понад 30 млн доларів США.

Рейтинг «Право.ru-300» складається порталом «Право.ru» з 2010 року і є провідним російським дослідженням юридичного ринку. У дослідженні беруть участь юридичні компанії, які надають послуги на території Росії. У процесі аналізуються фінансові та статистичні показники компаній, а також здійснені ними проекти у заявлених практиках, вивчаються думки учасників рейтингу про своїх колег і конкурентів, відомості з відкритих джерел і від замовників юридичних послуг. Учасників рейтингу оцінює експертна рада, що складається з директорів з правових питань та керівників юридичних департаментів великих міжнародних і російських холдингів і компаній.

Детальніше про результати рейтингу — https://300.pravo.ru/.