Залишити заявку

Олександр Фефелов виступив модератором сесії з антимонопольного комплаєнсу на Українському антимонопольному форумі

Дата новини: 20 травня 2015

Олексlogo_blackандр Фефелов, Керівник практики антимонопольного та конкурентного права, адвокат ЮФ «Ілляшев та Партнери», виступив модератором сесії по антимонопольному комплаєнсу на Українському антимонопольному форумі, що відбувся у Києві 19 травня. Організатором заходу виступило видавництво «Юридична практика» у партнерстві з ГО «Фонд розвитку конкуренції».

В ході сесії були висвітлені питання ефективності комплаєнс-програм, ролі зовнішніх юридичних радників у розробці та впровадженні програм антимонопольного комплаєнсу, зон ризику для компанії, алгоритмів впровадження комплаєнс-програм, особливостей правового регулювання та практики застосування рекомендацій як інструменту запобігання порушенням конкурентного законодавства.

Спікерами сесії виступили представники АМКУ, керівники юридичних відділів групи компаній «Хенкель Україна» і LG Electronics Ukraine, зовнішні юридичні радники – партнери юридичних фірм.

Резюмуючи підсумки сесії, Олександр Фефелов зазначив, що господарюючий суб’єкт може зазнавати фінансових і репутаційних ризиків не тільки з причини свідомого ігнорування правил чесної конкуренції, але й з причини необізнаності персоналу компанії про них. У зв’язку з цим компаніям рекомендується впроваджувати програми по антимонопольному комплаєнсу – системі внутрішнього контролю за дотриманням правил чесної конкуренції – для мінімізації ризиків санкцій з боку національних регуляторів.