Залишити заявку

Олег Трохимчук виступив модератором ІХ Міжнародного судово-правового форуму

Дата новини: 18 червня 2021

Олег Трохимчук, радник, адвокат ЮФ «Ілляшев та Партнери» виступив модератором сесії «Адміністративна юстиція» на ІХ Міжнародному судово-правовому форумі, який проходив 15-16 червня 2021 р. у Києві.

Учасники обговорили питання ролі адміністративного судочинства в Україні та процес його становлення, особливості розгляду справ, а саме дискрецію та ефективний захист прав, тенденції судової практики.

«Вже 16 років в Україні діє адміністративне судочинство. Його роль є вкрай важливою, оскільки саме в адмінсудах громадяни та юридичні особи можуть захистити свої права порушені органами влади, – зауважив Олег Трохимчук. – І хоча адміністративне судочинство не ідеальне і потребує вдосконалення, але можна впевнено констатувати, що воно відбулося».    

Серед спікерів були перший заступник голови Верховної Ради України, судді Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду, екс-голова Вищого адміністративного суду України, ректор Національної школи суддів України, суддя Миколаївського адміністративного суду, юристи.

ІХ Міжнародному судово-правовому форумі – щорічний науково-практичний захід, організований видавництвом «Юридична практика». Учасники – представники суддівської влади та юридичного осередку – збираються для обговорення нагальних проблем, законодавчих нововведень та перспектив розвитку галузі.