Залишити заявку

Ніна Бец провела податкові семінари у Дніпрі та Одесі

Дата новини: 2 грудня 2019

Ніна Бец, юрист практики оподаткування юридичної фірми «Ілляшев та Партнери», провела у Дніпрі та Одесі семінари «Актуальні питання оподаткування фізичних осіб-підприємців. На які нюанси варто звернути увагу малому і середньому бізнесу сьогодні?». Організатор заходів – освітня платформа для підприємців SME Hub, створена проектом Unlimit Ukraine від Європейської Бізнес Асоціації (EBA) і Райффайзен Банк Аваль.

Метою заходів було допомогти слухачам розібратися в оподаткуванні фізичних осіб-підприємців і розповісти про нововведення до Податкового кодексу. Ніна Бец висвітила останні законодавчі нововведення, які стосуються платників єдиного податку, а також роз’яснила, які порушення можуть призвести до втрати права на застосування єдиного податку, а також до санкцій з боку інспекції з питань праці та податкових органів.

«Політика контролюючого органу змінюється: побоюватися перевірок варто вже не великому бізнесу, а малому, – підкреслила Ніна Бец. – Дворічний мораторій на проведення перевірок оподаткування фізичних осіб-підприємців, анонсований Президентом України, буде стосуватися тільки питань використання реєстраторів розрахункових операцій та не поширюватиметься на тих підприємців, які здійснюють високорентабельні види діяльності».

Семінари відвідали понад 150 підприємців.

SME Hub – інтенсивна освітня програма, яка дозволяє власникам малого бізнесу отримати необхідні знання та практичні навички для успішного ведення свого бізнесу в Україні та за кордоном від професійних бізнес-практиків з великих корпорацій.