Залишити заявку

Ніна Бец провела вебінар про останні зміни податкового законодавства

Дата новини: 13 вересня 2021

Ніна Бец, керівник практики оподаткування юридичної фірми «Ілляшев та Партнери», провела 10 вересня 2021 року вебінар на тему «Яких змін зазнало податкове законодавство за літній період?». Організатор заходу – освітня платформа для підприємців SME ONLINE Hub, створена проєктом Unlimit Ukraine Європейської Бізнес Асоціації (EBA) і Райффайзен Банку Аваль.

Ніна Бец розповіла, яку інформацію щодо суб’єктів господарювання можна отримати через доступ до фінансової звітності, про розрахунки через платіжні термінали та про особливості діяльності ФОПів: сплата єдиного внеску для «самозайнятих», оподаткування доходу після продажу власного рухомого майна та наслідки неповернення фінансової допомоги після припинення діяльності.

Ніна нагадала, що з 1 вересня в Україні стартувала податкова амністія та надала поради щодо підготовки до неї.

«Податкова амністія стосується не тільки олігархів, але й людей із середніми статками. Очікується, що після того як податкова розбереться зі всіма спеціальними деклараціями, вона візьметься за активи тих резидентів України, хто не скористався спрощеною процедурою, – зауважила Ніна Бец. – Всім, хто не зможе довести сплату податків з доходів, за які були придбані дані активи, буде донараховане податкове зобов’язання вже не за пільговою ставкою 5%, а за ставкою 18%, а також будуть застосовані штрафні санкції у розмірі 25% від донарахованого зобов’язання».

Участь у вебінарі взяли понад 500 підприємців – учасників проєкту SME ONLINE Hub.

SME Hub — інтенсивна освітня програма, яка дозволяє власникам малого і середнього бізнесу отримати необхідні знання та практичні навички для успішного ведення свого бізнесу в Україні та за кордоном від професійних бізнес-практиків з великих корпорацій.