Залишити заявку

Ніна Бец провела вебінар про правила взаємодії з податковими органами

Дата новини: 15 березня 2021

Ніна Бец, керівник практики податкового права юридичної фірми «Ілляшев та Партнери», провела 11 березня 2021 року вебінар на тему «Правила взаємодії фізичних осіб-підприємців з податковими органами». Організатор заходу – освітня платформа для підприємців SME ONLINE Hub, створена проєктом Unlimit Ukraine Європейської Бізнес Асоціації (EBA) і Райффайзен Банку Аваль.

Ніна Бец висвітлила, за якими послугами платники податків можуть звертатись до податкових органів, як отримати індивідуальну податкову консультацію, як правильно оформити запит на неї та які привілеї вона надає, а також розповіла про нові нюанси застосування реєстраторів розрахункових операцій та практичні аспекти вибору групи єдиного податку.

«Державна податкова служба виконує не лише фіскальну функцію, але й сервісну – обслуговує платників податків. Проте перед представниками бізнесу часто постають питання: за якими послугами та куди звертатись? Зокрема, платники податків не знають, що вони можуть звертатись до фіскальних органів для отримання індивідуальної консультації, яка надасть роз’яснення законодавства та звільнить їх від відповідальності, передбаченої Податковим кодексом», – зауважила Ніна Бец.

Участь у вебінарі взяли понад 400 підприємців – учасників проєкту SME ONLINE Hub.

SME Hub — інтенсивна освітня програма, яка дозволяє власникам малого і середнього бізнесу отримати необхідні знання та практичні навички для успішного ведення свого бізнесу в Україні та за кордоном від професійних бізнес-практиків з великих корпорацій.