Залишити заявку

Микола Скворцов виступив із доповіддю на вебінарі «Юридичний супровід справ за позовами судновласників до екологічної інспекції»

Дата новини: 20 квітня 2021

Микола Скворцов, адвокат Одеського офісу юридичної фірми «Ілляшев та Партнери», виступив із доповіддю «Застосування «клубної гарантії» для забезпечення вимог Держекоінспекції: практика 2020 року та перспективи нормативного врегулювання» на вебінарі Комітету Асоціації адвокатів України з морського права, який відбувся 20 квітня 2021 року.

Микола на прикладі інциденту з судном New Challenge у Миколаївському морському порту поділився успішним досвідом команди Одеського офісу, яка домоглась прийняття Державною екологічною інспекцією України гарантійного листа P&I клубу в якості достатнього та єдиного забезпечення морської вимоги.

Микола Скворцов також зупинився на ключових положеннях нового порядку обчислення розміру відшкодування та сплати збитків, завданих в результаті забруднення з суден, та підкреслив необхідність законодавчого врегулювання правового статусу гарантій P&I клубів в Україні.

Учасники вебінару обговорили особливості оскарження дій Держекоінспекції в порядку адміністративного судочинства, перспективи екологічного контролю суден у морських портах та актуальну судову практику. Серед доповідачів були адвокати провідних юридичних фірм України, що спеціалізуються у галузі морського права.