Залишити заявку

Михайло Ілляшев виступив на форумі «Фармапогляд-2018» з доповіддю про захист від недобросовісної конкуренції на фармацевтичному ринку

Дата новини: 19 лютого 2018

Михайло Ілляшев, керуючий партнер юридичної фірми «Ілляшев та Партнери», виступив з доповіддю на ХІІІ Щорічному аналітичному форумі «Фармапогляд-2018», який проходив 15-16 лютого 2018 року у м. Києві.

У доповіді «Захист від недобросовісної конкуренції на фармацевтичному ринку», яка прозвучала у рамках програми другого дня форуму, Михайло Ілляшев висвітлив найбільш поширені прояви недобросовісної конкуренції, способи захисту прав виробників лікарських засобів в Антимонопольному комітеті України (АМКУ) та судах, надав практичні поради щодо підготовки відповідей на запити АМКУ.

«У практиці нашої юридичної фірми з кожним роком стає все більше кейсів, пов’язаних з проявами недобросовісної конкуренції на фармацевтичному ринку, – зазначив Михайло Ілляшев. – На жаль, спірні ситуації доводиться вирішувати постфактум: не дивлячись на те, що юристи досить часто залучаються на стадіях підготовки договорів, порадами юристів щодо майбутньої назви препарату, змісту рекламної компанії майже ніхто не користується. У результаті, порушення прав інтелектуальної власності та недобросовісна реклама – масове явище на фармацевтичному ринку».

У ході доповіді Михайло представив кейси ЮФ «Ілляшев та Партнери», в рамках яких розповів про актуальну практику АМКУ у справах про захист від недобросовісної конкуренції і судову практику захисту прав інтелектуальної власності виробників лікарських засобів.

Щорічний аналітичний форум «Фармапогляд» – провідний профільний захід українського фармацевтичного бізнесу. Єдиний національний форум високого рівня, присвячений розвитку фармацевтичного сектору в Україні, на якому виступають ключові експерти регуляторних органів та провідних фармацевтичних компаній.