Залишити заявку

Михайло Ілляшев і Роман Марченко включені до Залу слави міжнародного довідника The Legal 500

Дата новини: 12 лютого 2018

Михайло Ілляшев, керуючий партнер ЮФ «Ілляшев та Партнери», і старший партнер Роман Марченко включені до Залу слави авторитетного міжнародного довідника The Legal 500 як провідні юристи у практиці вирішення спорів в Україні. Всього до Залу слави у практиці вирішення спорів увійшли тільки три юристи з України, два з яких – партнери ЮФ «Ілляшев та Партнери».

У Залі слави The Legal 500 відзначає партнерів юридичних фірм, які отримали чудові відгуки за якість наданих ними послуг, і протягом семи років поспіль визнавалися дослідженням провідними юристами (Leading Individuals). У цілому, в семи галузях юридичної практики, які щорічно вивчає The Legal 500 в Україні, виданням були відзначені 26 юристів.

«Для нас велика честь отримати таке міжнародне визнання, – зазначає Михайло Ілляшев. – Воно не лише відзначає наші особисті заслуги з Романом Марченком, але й підтверджує лідерські позиції «Ілляшев та Партнери» на ринку юридичних послуг. Це досягнення також результат роботи талановитої команди. Разом ми робимо все можливе, щоб наші клієнти отримували найкращі юридичні послуги».

Михайло Ілляшев і Роман Марченко багато років поспіль очолюють рейтинги у сфері вирішення спорів в Україні. Партнери «Ілляшев та Партнери» займають перші рядки у переліку кращих судових юристів українських щорічних досліджень «50 провідних юридичних фірм України», «Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients», «Вибір клієнта» та «Топ-100 найкращих юристів України». Михайло Ілляшев – дворазовий лауреат Юридичної премії у номінації «Кращий судовий юрист» (2012 та 2017 роки). Роман Марченко – володар Юридичної премії у номінаціях «Кращий юрист у сфері арбітражу» та «Кращий судовий юрист» (2014 та 2016 роки).

Довідники The Legal 500 – EMEA, Chambers Global та Chambers Europe протягом багатьох років рекомендують «Ілляшев та Партнери» як одну з найкращих юридичних фірм в Україні у сфері вирішення спорів. За даними дослідження «50 провідних юридичних фірм України», у 2017 році юристи фірми вели 40% найбільших судових і арбітражних спорів в Україні.

The Legal 500 – незалежне дослідження, у якому юридичні фірми та окремі юристи отримують рекомендації з огляду виключно на їхні заслуги. Видання The Legal 500 вже 29 років досліджує юридичні фірми у понад 100 юрисдикціях у всьому світі. Дослідження враховує такі фактори, як сильні сторони і стратегія фірми, якість послуг, що надаються, значимість супроводжуваних проектів, відгуки клієнтів і репутація окремих юристів фірми. .