Залишити заявку

Засновано «Юридичну премію імені Максима Копейчикова»

Дата новини: 24 травня 2016

За ініціативи ЮФ «Ілляшев та Партнери» у рамках щорічної церемонії «Юридична премія» видавництва «Юридична практика» була заснована спеціальна нагорода – «Юридична премія імені Максима Копейчикова». Про це оголосив шеф-редактор видавництва Рустам Колесник 24 травня у Києві під час десятої ювілейної церемонії нагородження кращих юристів України «Юридична премія 2016».

Премія імені Максима Копейчикова щорічно вручатиметься кращій юридичній фірмі року в сфері оподаткування. Переможця визначатиме журі на основі поданих анкет.

«Максим був одним з провідних юристів України, і ми зробимо все можливе для того, щоб його ім’я назавжди увійшло до історії української юриспруденції», – заявив керуючий партнер фірми Михайло Ілляшев.

Максим Копейчиков, партнер ЮФ «Ілляшев та Партнери», був одним з провідних юристів України в сфері оподаткування. З 2001 по 2016 рік він очолював практику податкового права фірми, а також був рекомендований, як один з кращих юристів з оподаткування за результатами незалежного дослідження міжнародного довідника Tax Directors Handbook та The Legal 500 – EMEA. Максим Копейчиков передчасно пішов з життя 8 травня 2016 року.