Залишити заявку

Максим Копейчиков взяв участь у семінарі з питань перспектив проведення земельної реформи в Україні

Дата новини: 8 квітня 2011

Максим Копейчиков, адвокат, партнер юридичної фірми «Ілляшев та Партнери», 7 квітня 2011 року взяв участь у семінарі з питань перспектив проведення земельної реформи в Україні, організованому українським урядом спільно з Організацією економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) у Верховній Раді України.

На семінарі обговорювалися можливості запозичення світового досвіду проведення земельної реформи. До участі в семінарі були запрошені закордонні експерти, які доповіли про досвід країн Центрально-Східної Європи та Латинської Америки у цій сфері. Максим Копейчиков долучився до дискусії і висловив свою позицію щодо можливих ризиків запозичення закордонного досвіду при проведенні земельної реформи в Україні.

У семінарі взяли участь представники профільних міністерств і відомств, профільних комітетів ВРУ, представники іноземного дипломатичного корпусу, громадських організацій та науковці.

Український уряд спільно з ОЕСР здійснює проект «Стратегія галузевої конкурентоспроможності економіки України», спрямований на посилення економічної конкурентоспроможності нашої держави та покращення інвестиційного клімату в Україні.