Залишити заявку

Леонід Гілевич виступив на Українсько-естонському бізнес-форумі

Дата новини: 18 жовтня 2021

Леонід Гілевич, радник юридичної фірми «Ілляшев та Партнери», виступив з доповіддю в рамках Українсько-естонського бізнес-форуму, що відбувся 13 жовтня 2021 року в Києві.

Організатори заходу – Торгово-промислова палата Естонії, Торгово-промислова палата України, Посольство України в Естонії, Посольство Естонії в Україні, Міністерство економіки України, Міністерство економіки Естонії.

Головне питання форуму в 2021 році – нові можливості співпраці між українським та естонським бізнесом під час глобальних змін.  В огляді перспектив та пріоритетних напрямків українсько-естонського економічного співробітництва, Леонід розповів про зміни бізнес-клімату в Україні та модернізацію законодавства, зокрема: легалізацію віртуальних активів, відкриття ринку землі, реформу правоохоронних органів, гармонізацію національного законодавства з правом ЄС та додаткові преференції для інвесторів.

Серед інших спікерів форуму: Геннадій Чижиков, президент Торгово-промислової палати України, Маргус Ілмярв, член Торгово-промислової палати Естонії, Василь Задворний, генеральний директор ДП «Прозорро» та інші представники ділових кіл обох країн.