Залишити заявку

«Юридична премія 2021»: Роман Марченко – юрист року у сфері арбітражу

Дата новини: 7 червня 2021

Старший партнер юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» Роман Марченко переміг у номінації «Юрист року у сфері арбітражу». Переможці «Юридичної премії 2021» були оголошені 4 червня 2021 року.

Роман Марченко відзначений «Юридичною премією» у сфері арбітражу вдруге за п’ять років.

Маючи великий досвід у сфері вирішення спорів та міжнародного арбітражу, Роман Марченко є одним з найсильніших адвокатів з вирішення міжнародних спорів в Україні.

З 2001 року Роман Марченко регулярно виступає в міжнародних арбітражах в якості арбітра. Він призначався арбітром в LCIA, ICC, LMAA, SCC, у низці спеціальних арбітражів, у тому числі в арбітражних комісіях в Україні. Практика Романа Марченка у сфері міжнародного арбітражу включає діяльність в якості одноосібного арбітра і в складі арбітражу, посередництво, медіацію, підготовку експертних висновків. Включений до рейтингу провідних арбітражних юристів Arbitration Powerlist: CIS & Caucasus 2020 довідника The Legal 500.

У 2021 році «Юридична премія» була вручена в 52 номінаціях, за неї боролися представники понад 65 юридичних фірм України. Всього на розгляд Номінаційної комісії було подано близько 300 номінаційних анкет. Організатор премії – видавництво «Юридична практика».