Залишити заявку

«Юридична премія 2019»: «Ілляшев та Партнери» – юридична фірма року з міжнародної торгівлі в Україні, Роман Марченко – кращий судовий юрист

Дата новини: 10 червня 2019

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» стала володарем «Юридичної премії» в номінації «Юридична фірма року з міжнародної торгівлі». Результати «Юридичної премії 2019 року» були оголошені на урочистій церемонії 7 червня 2019 року в Києві.

Практика міжнародної торгівлі «Ілляшев та Партнери», очолювана партнером Оленою Омельченко, удостоюється нагороди вдруге за три роки з моменту заснування номінації «Юридичної премії» у цій практиці.

Старший партнер «Ілляшев та Партнери» Роман Марченко за підсумками 2019 року визнаний «Кращим судовим юристом». Це друга перемога Романа Марченка у цій номінації за 5 років.

Спеціальна нагорода – «Юридична премія імені Максима Копейчикова» була вручена кращій юридичній фірмі року в сфері оподаткування – GOLAW.

Крім того, ЮФ «Ілляшев та Партнери» увійшла до списку фіналістів у номінаціях:

• Юридична фірма року в судовій практиці;
• Юридична фірма року в сфері банкрутства;
• Юридична фірма року в сфері White Collar Crime;
• Юридична фірма року із захисту бізнесу;
• Юридична фірма року в сфері трудового права.

У шорт-листі персональних номінацій також були відзначені:

Михайло Ілляшев, керуючий партнер, адвокат, у номінації «Кращий юрист у сфері арбітражу»;
Олександр Фефелов, керівник практики антимонопольного і конкурентного права, адвокат, у номінації «Кращий юрист з конкурентного права».

У 2019 Юридична премія була вручена в 45 номінаціях, за неї боролися представники більше 65 юридичних фірм України. Всього на розгляд Номінаційної комісії було подано близько 300 номінаційних анкет. Організатор премії –видавництво «Юридична практика».