Залишити заявку

Юристи «Ілляшев та Партнери» отримали подяку від Світового банку

Дата новини: 2 лютого 2018

Юристи Леонід Гілевич, Вадим Кізленко та Станіслав Коптілін отримали листи подяки за участь у підготовці оглядів для 15-го випуску серії провідного щорічного видання Групи Світового банку «Doing Business 2018: Реформування для створення робочих місць».

Doing Business проводить аналіз правових норм, що застосовуються до приватних підприємств у 11 сферах їх життєвого циклу. У цьому році десять з цих сфер були включені до сукупного рейтингу сприятливості умов ведення бізнесу. До їхнього числа входять: «Створення підприємств», «Отримання дозволів на будівництво», «Підключення до системи електропостачання», «Реєстрація власності», «Отримання кредитів», «Захист міноритарних інвесторів», «Оподаткування», «Міжнародна торгівля», «Забезпечення виконання контрактів» і «Врегулювання неплатоспроможності». Doing Business також вимірює «Регулювання ринку праці» – показник, який в цьому році не входить до рейтингу.

Протягом кількох років провідні юристи ЮФ «Ілляшев та Партнери» беруть активну участь у підготовці дослідження Doing Business.

Проект Doing Business, реалізація якого почалася у 2002 році, присвячений діяльності національних малих і середніх підприємств та оцінюванню нормативних актів, що регулюють їх діяльність протягом усього життєвого циклу. Методика дослідження «Ведення бізнесу» та типова модель аналізу витрат є єдиними типовими інструментами, що застосовуються у різних країнах для оцінювання впливу нормотворчості держав на діяльність підприємств.