Залишити заявку

Костянтин Кривенко виступив тренером студентів-правників на VI National Anticorruption Moot Court Competition

Дата новини: 2 квітня 2024

Костянтин Кривенко, адвокат, радник юридичної фірми «Ілляшев та Партнери», виступив тренером на щорічному освітньому заході для студентів-правників VI National Anticorruption Moot Court Competition, який відбувся 30-31 березня у Києві. Організатор заходу – київська філія Європейської асоціації студентів-правників ELSA.

У змаганнях взяли участь студенти юридичних факультетів українських ВНЗ. Вперше за час проведення змагань до них долучили тренерів – кваліфікованих експертів у сфері протидії корупції. Мета – моделювання судового спору з актуальних правових проблем у сфері запобігання корупції для отримання студентами досвіду в антикорупційному праві: вдосконалення теоретичних знань і практичних навичок з кримінального права, участь у процесі розслідування корупційних злочинів та розгляд справи в суді.

Костянтин став куратором та наставником для команди студентів третього курсу Інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка. Команда виступила на судових дебатах в якості сторони обвинувачення та сторони захисту під час розгляду двох корупційних кейсів. Костянтин допоміг студентам-правникам підготуватись до судових дебатів та розповів, як сформувати правову позицію, кваліфікувати дії порушників, визначити розмір покарання, а також побудувати стратегію захисту, взаємодію з опонентами та суддями.

Європейська асоціація студентів-правників (ELSA) – міжнародна організація, що об’єднує студентів-правників та юристів, зацікавлених у професійному та особистісному розвитку. ELSA була заснована у 1981 році. Організація представлена у 43 країнах та налічує понад 50 тисяч членів.