Залишити заявку

Ірина Кириченко виступила на Форумі з інтелектуальної власності IPF 2014

Дата новини: 1 липня 2014

У столичному готелі «Прем’єр Палас» відбувся Форум з інтелектуальної власності IPF 2014, організований видавництвом «Юридична практика» за підтримки Державної служби інтелектуальної власності України.

Ірина Кириченко, юрист ЮФ «Ілляшев та Партнери», патентний повірений, виступила з доповіддю на тему «Судова експертиза у спорах про захист прав інтелектуальної власності в галузі фармацевтики». Ірина Кириченко зупинилася на аспектах судової експертизи в спорах про захист прав інтелектуальної власності в галузі фармацевтики. Вона підкреслила, що питання судової експертизи потребують комплексного підходу та спеціалізованих знань. Саме від судового експерта залежить здоров’я пацієнта і репутація препарату. Сукупність особливостей, притаманна об’єктам права інтелектуальної власності в галузі медицини та фармакології, обумовлює специфіку не тільки проведення експертиз, а й процедури вирішення спорів щодо цих об’єктів.

Форум відвідали більше 200 юристів, що спеціалізуються на захисті прав інтелектуальної власності, юрисконсультів, патентних повірених, судових експертів, суддів, представників державних органів.