Залишити заявку

«Ілляшев та Партнери» та Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого уклали Меморандум про співпробітництво

Дата новини: 10 травня 2023

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» та Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого уклали Меморандум про співпробітництво.

Меморандум, укладений між провідною юридичною фірмою «Ілляшев та Партнери» та одним із найкращих юридичних вищих закладів освіти України, націлений на реалізацію наукового та освітнього потенціалів на практиці. До співпраці долучиться Харківський офіс «Ілляшев та Партнери», що працює з 1999 року і визнаний одним із лідерів юридичного ринку регіону щорічною дослідницькою програмою «50 провідних юридичних фірм України 2022».

Згідно Меморандуму співробітництво реалізуватиметься за такими напрямками:

  • проведення інноваційних освітніх заходів (майстер-класи, практичні семінари, відкриті лекції, тренінги);
  • організація студентських практик, стажувань та сприяння у працевлаштуванню студентів;
  • спільні наукові дослідження;
  • можливість долучення до проєкту «Paralegal School».

Школа помічника адвоката «Paralegal School», створена на базі факультету адвокатури Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, має на меті показати студентам реальне професійне життя адвоката та дає можливість реалізувати отримані знання.

«Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» як один з кращих роботодавців юридичного ринку хоче допомогти майбутнім юристам отримати від навчання якнайбільше і замотивувати їх залишитись працювати в Україні, – каже керуючий партнер Михайло Ілляшев. – Практичний досвід, набутий завдяки цій освітній програмі, допоможе студентам-правникам визначитись із спеціалізацією та використати отримані під час навчання знання».

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого – один із найстаріших вищих закладів освіти України, розташований у Харкові. Історія освітнього закладу бере початок ще з XIX століття. Університет користується високим авторитетом серед визнаних українських і зарубіжних правничих центрів, протягом багатьох років утримує лідерські позиції у сфері юридичної освіти України, що підтверджено різного рівня рейтингами, нагородами та затребуваністю випускників на практиці.