Залишити заявку

«Ілляшев та Партнери» – на другому місці у списку кращих юридичних фірм України 2022 року

Дата новини: 8 грудня 2022

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» посіла друге місце у Всеукраїнському рейтингу «50 провідних юридичних фірм України 2022». Згідно з результатами щорічної дослідницької програми, опублікованої видавництвом «Юридична практика» 8 грудня 2022 р., Харківський та Дніпровський офіси «Ілляшев та Партнери» також увійшли до лідерів рейтингу визнання регіональних юридичних фірм.

У рейтингу визнання за галузями практики, складеному за результатами голосування юридичних фірм, «Ілляшев та Партнери» мають лідируючі позиції у судовій практиці, міжнародному арбітражі, практиках банкрутства, енергетики та природних ресурсів, конкурентного права, морського права, медицини і фармацевтики, міжнародної торгівлі.

Персональні відзнаки колег по ринку у рейтингу визнання за галузями практики отримали:

Всеукраїнська дослідницька програма «50 провідних юридичних фірм України» проводиться видавництвом «Юридична практика» з 1998 р. Юрфірми-лідери ринку визначаються за рядом встановлених критеріїв: кількості юристів, прибутковості, складності супроводжуваних ними угод і судових спорів, фінансовій ефективності, професійної репутації. З огляду на реалії поточного року додатковим критерієм оцінювання провідних юридичних фірм України стало їх долучення до оборони України: підтримка волонтерських ініціатив і гуманітарних програм, залучення від спонсорів та партнерів коштів і скерування їх на допомогу Збройним Силам України та іншим військовим підрозділам, допомога переселенцям і біженцям, реалізація pro bono юридичних проєктів тощо.