Залишити заявку

ЮФ «Ілляшев та Партнери» виступила співорганізатором семінару-презентації нового Арбітражного Регламенту ICC

Дата новини: 17 листопада 2011

16 листопада 2011 року в Києві за підтримки шести провідних юридичних фірм України та Міжнародної торгової палати (ICC) відбувся семінар-презентація нового Арбітражного Регламенту ICC.

Цей семінар став успішним прикладом співпраці юридичних фірм Arzinger, Asters, CMS Cameron McKenna, Engarde, «Єгоров, Пугінський, Афанасьєв і партнери» та «Ілляшев та Партнери», а також їх соціальної відповідальності перед іншими учасниками юридичної спільноти. Організаційний комітет не тільки провів семінар-презентацію, а й спільними зусиллями забезпечив коректний переклад Арбітражних правил на українську мову, щоб зробити їх більш доступними і зменшити бар’єр для їх використання в Україні.

Семінар відкрив Володимир Михайлов, перший віце-президент Українського національного комітету Міжнародної торгової палати (ICC). Для презентації нововведень були запрошені Майкл Бюллер, Партнер Jones Day (Франція) і Співкерівник Комітету ICC з перегляду арбітражних правил, і Галина Жукова, Радник Міжнародного арбітражного суду ICC в Парижі. Доповідачі розповіли про ключові зміни та практичне застосування нових арбітражних правил. З-поміж інших вони торкнулися таких питань, як формування складу арбітражу, особливості ведення складних арбітражів (множинність сторін, множинність договорів, залучення до справи і об’єднання справ), а також ведення арбітражів ICC за участю держав і державних підприємств.

У заході взяли участь близько 100 осіб, серед яких керівники і фахівці корпоративних юридичних департаментів, представники Міністерства юстиції України, різних організацій. Окрім того, до участі були запрошені студенти, аспіранти й викладачі Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка та інших вишів, які мали унікальну можливість поліпшити свої професійні знання та поспілкуватися з провідними фахівцями в галузі міжнародного арбітражу.