Залишити заявку

«Ілляшев та Партнери» отримали ліцензію на діяльність у сфері корпоративних послуг та довірчих фондів в Естонії

Дата новини: 28 лютого 2018

Естонське Бюро даних щодо відмивання грошей (Rahapesu andmebüroo) видало Талліннському офісу «Ілляшев та Партнери» (Ilyashev & Partners Õigusbüroo OÜ) ліцензію № FIU000205 на діяльність у сфері надання корпоративних послуг і довірчих фондів.

Ліцензування цієї діяльності запроваджене в Естонії відповідно до вимог Закону про боротьбу з відмиванням коштів та фінансуванням тероризму, а також змін RT I, 20.04.2017, 1 до Комерційного кодексу Естонської Республіки, які набули чинності 15 січня 2018 року. Тепер наявність цієї ліцензії є обов’язковою вимогою для компаній, що надають послуги так званої «контактної особи» у фірмах, правління яких знаходиться в іноземній державі.

«Ліцензія надає «Ілляшев та Партнери» і її юристам право реєструвати довірчі фонди і надавати в Естонії усі види послуг у сфері корпоративного права, в тому числі реєструвати юридичні особи та здійснювати правочини з відчуженням часток в них, представляти інтереси акціонерів, – заявив керівник Талліннського офісу «Ілляшев та Партнери» Віталій Галицьких. – Іноземні компанії, органи управління яких знаходяться за межами Естонії, зобов’язані призначати «контактну особу. Функції контактної особи дуже важливі, тому контактна особа вноситься до державного реєстру підприємств: їй надсилають усі процесуальні та інші документи, що стосуються діяльності компанії».

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» заснована в 1997 році та входить до числа найвідоміших і найбільш авторитетних юридичних консультантів східно-європейського регіону. В офісах фірми у Києві, Харкові, Дніпрі, Сімферополі, Москві і Таллінні працює понад 120 фахівців.