Залишити заявку

«Ілляшев та Партнери» приєдналися до всесвітнього руху #Giving Tuesday

Дата новини: 30 листопада 2021

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» приєдналася до всесвітнього руху #Giving Tuesday та перерахувала 25 000 грн. на облаштування фетальної станції у Київському обласному перинатальному центрі. Кошти було передано Благодійному фонду «280 днів», який допомагає із закупівлею необхідного діагностичного обладнання для перинатальних центрів України.

Фетальні монітори дозволяють прослуховувати серцебиття малюка та допомагають лікарям вчасно виявляти ускладнення та реагувати на них. Використання цього обладнання здатне врятувати здоров’я та навіть життя дитини, а іноді й матері.

Ідея благодійного руху #Giving Tuesday виникла у США у 2012 році. Щорічно в останній вівторок листопада мільйони людей у ​​понад 150 країнах світу влаштовують акції на користь благодійних організацій. Україна приєдналася до руху #Giving Tuesday у 2018 році та організовує всеукраїнський день добрих справ під назвою «Щедрий Вівторок».

У цей день будь-яка людина, бізнес-корпорація чи некомерційна організація можуть стати частиною благодійного руху #GivingTuesday. У 2020 році завдяки #GivingTuesday вдалося зібрати близько 2,5 млрд дол. США по всьому світу.