Залишити заявку

«Ілляшев та Партнери» ініціювали антидемпінгове розслідування стосовно імпорту сталевих кріплень в Україну

Дата новини: 29 січня 2020

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери», яка представляє інтереси ПрАТ «Дружківський завод металевих виробів», ініціювала антидемпінгове розслідування стосовно імпорту в Україну сталевих кріплень з Китайської Народної Республіки. Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі вирішила порушити дане розслідування 02 грудня 2019 р. за результатами розгляду скарги, підготовленої командою практики міжнародної торгівлі ЮФ «Ілляшев та Партнери» під керівництвом партнера Олени Омельченко.

«Наша команда зосередилася на доведенні факту наявності демпінгового імпорту в Україну, що завдає істотної шкоди вітчизняній індустрії. На нашу думку, імпорт з Китаю істотно спотворює конкуренцію на внутрішньому ринку України та може витіснити вітчизняного виробника. Застосування попередніх антидемпінгових мит дозволить зберегти робочі місця в Україні та залучити інвестиції до метизної галузі у майбутньому. Ми розраховуємо, що найближчим часом Мінекономіки та Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі розгляне питання про застосування попередніх заходів», – зазначила Олена Омельченко, партнер, керівник практики міжнародної торгівлі ЮФ «Ілляшев та Партнери».

За результатами антидемпінгового розслідування може бути введене антидемпінгове мито на імпорт кріплень з КНР з метою встановлення справедливої конкуренції та захисту сумлінних виробників від демпінгового імпорту. Антидемпінгове розслідування триватиме 12-18 місяців.

ПрАТ «Дружківський завод металевих виробів» спеціалізується на виробництві метизної продукції: болтів, гайок, заклепок для загального машинобудування, кріплення для верхньої будови залізничного шляху, високоміцного кріплення для будівельних та мостових конструкцій згідно з нормативною документацією. Продукція підприємства використовується українськими залізницями та експортується до Польщі, Туреччини, Молдови, Казахстану.