Залишити заявку

«Ілляшев та Партнери» провели лекції з трудового комплаєнсу в 5 областях України

Дата новини: 4 грудня 2019

Радники юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» Валерія Гудій і Леонід Гілевич виступили з доповідями на семінарах «Комплаєнс у трудових відносинах: практичні інструменти для усунення корупційних ризиків», що відбулися у листопаді-грудні 2019 року в Миколаєві, Маріуполі, Луцьку, Черкасах і Хмельницькому за підтримки Всеукраїнської мережі доброчесності та комплаєнсу (UNIC).

Метою заходів було показати важливість трудового комплаєнсу як інструменту ведення сучасного європейського бізнесу.

«Важливість комплаєнсу як інструменту боротьби з корупцією в трудових відносинах складно переоцінити, – зазначив Леонід Гілевич. – Навіть в умовах недосконалого законодавства роботодавці можуть самостійно забезпечити впровадження ефективних заходів для зниження корупційних ризиків: розробку необхідних внутрішніх документів, проведення періодичного правового аудиту і використання інших заходів комплаєнс-контролю. Це в підсумку призведе до кращого захисту прав та інтересів самих роботодавців та їхніх працівників».

На семінарах виступили також представники державних органів, органів місцевого самоврядування та місцевого бізнесу.

Раніше експертами «Ілляшев та Партнери» спільно з UNIC був підготовлений пакет рекомендацій Уряду України для поліпшення реалізації держполітики у сфері врегулювання трудових відносин та запобігання корупції в роботі органів влади.