Залишити заявку

«Ілляшев та Партнери» захистили інтереси одного з найбільших експортерів сільськогосподарської продукції у спорі з провідним оператором зернового ринку

Дата новини: 25 вересня 2023

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» успішно захистила інтереси одного з найбільших зернотрейдерів у судовому спорі з Акціонерним товариством «Державна продовольчо-зернова корпорація України» про стягнення збитків.

Ненавантаження зерна та блокування зерновим складом АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» поданих для навантаження залізничних вагонів призвело до понесення зернотрейдером значних збитків.

Державна продовольчо-зернова корпорація України відмовилась від досудового врегулювання спору, тому з метою захисту прав та інтересів клієнта юридична фірма «Ілляшев та Партнери» звернулась до суду.

19 червня 2023 року постановою Північного апеляційного господарського суду було залишено без змін рішення Господарського суду міста Києва від 24.01.2023 року, яким позовні вимоги зернотрейдера про стягнення збитків були задоволені у повному обсязі.

Над проєктом працювали радники, адвокати В’ячеслав Ситий та Валерія Гудій.