Залишити заявку

«Ілляшев та Партнери» нагородили переможця Х Фестивалю інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2021»

Дата новини: 16 серпня 2021

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» вручила спеціальну премію на найбільшому в Україні Конкурсі інноваційних проєктів, що проходив у рамках Х Фестивалю інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2021: Україна і Світ» 12-14 серпня 2021 року в Києві.

Лауреатом премії «Ілляшев та Партнери» стала команда проєкту «МІКРО – угруповання мікросупутників дистанційного зондування Землі високої просторової розрізненості», яка посіла перше місце у секції «Промисловий хайтек і космос».

Переможець Конкурсу отримав від юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» 12 місяців юридичного обслуговування у якості нагороди.

Х Фестиваль інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2021: Україна і Світ» проходив у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». У фіналі Конкурсу брали участь 120 проєктів у 6 секціях за напрямами: оборона і безпека; промисловий хайтек і космос; зелена енергетика, воднева економіка, екологія; біомедична інженерія і здоров’я людини; аграрна інженерія; інформаційні технології, цифрова країна. Оцінювали проєкти учасників 30 науковців у складі Експертної комісії та 50 членів міжнародного журі.

Серед організаторів і учасників Фестивалю – Міністерство освіти і науки України, Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України, Міністерство цифрової трансформації України, ДК «Укроборонпром», Державне космічне агентство України, КПІ ім. Ігоря Сікорського, інноваційні кластери міст/регіонів та університети-учасники Інноваційної екосистеми Sikorsky Challenge Україна (SCU), міжнародні представництва SCU, українські та міжнародні інвестиційні фонди.

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» заснована в 1997 році. Входить до числа найвідоміших юридичних фірм Східної Європи. Фірма реалізує найскладніші проєкти в Україні, відзначені в численних міжнародних та національних рейтингах.