Залишити заявку

Олександр Камша призначений керівником Дніпровського офісу «Ілляшев та Партнери»

Дата новини: 25 грудня 2023

Адвокат, арбітражний керуючий Олександр Камша призначений керівником Дніпровського офісу юридичної фірми «Ілляшев та Партнери».

Олександр Камша приєднався до команди фірми у 2018 році та супроводжує одні з найбільших проєктів у регіоні. Олександр спеціалізується на вирішенні спорів в сфері банківських і фінансових послуг, господарських, корпоративних спорах, судових спорах в сфері нерухомості, справах про неплатоспроможність, комплексних боргових спорах та виконанні судових рішень. Консультує клієнтів з широкого спектру питань, пов’язаних із справами про захист честі, гідності та ділової репутації, справами про шахрайство. Супроводжує і консультує підприємства з питань поточної господарської діяльності, представляє інтереси при взаємодії з державними органами та органами місцевого самоврядування.

«Подальший розвиток Дніпровського офісу має стратегічне значення. Це додаткова перевага для клієнтів фірми, адже дозволяє нам оперативно забезпечувати юридичну підтримку їх бізнесу в одному з найбільших промислово-економічних центрів України, – прокоментував призначення керуючий партнер «Ілляшев та Партнери» Михайло Ілляшев. – Призначення Олександра Камші керівником Дніпровського офісу – це визнання не тільки високого професійного рівня, але й внеску Олександра у зміцнення наших позицій на регіональному ринку».

Заснований у 2013 році, Дніпровський офіс «Ілляшев та Партнери» надає повний спектр юридичних послуг національним та іноземним підприємствам і компаніям, фінансовим установам, державним організаціям. Входить до числа лідерів рейтингу визнання регіональних юридичних фірм за результатами всеукраїнського щорічного дослідження «50 провідних юридичних фірм України 2024» видавництва «Юридична практика».