Залишити заявку

«Ілляшев та Партнери» – на другому місці у списку кращих юридичних фірм України 2024 року

Дата новини: 15 грудня 2023

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» посіла друге місце у Всеукраїнському рейтингу «50 провідних юридичних фірм України 2024». Результати щорічної дослідницької програми були опубліковані видавництвом «Юридична практика» 14 грудня 2023 року.

В рейтингу визнання за галузями практики, складеному за результатами голосування юридичних фірм, «Ілляшев та Партнери» посіли лідируючі позиції у судовій практиці, практиках конкурентного права, міжнародної торгівлі, банкрутства, міжнародного арбітражу, морського права, нерухомості і будівництва, медицини і фармацевтики.

Персональні відзнаки колег по ринку в рейтингу визнання за галузями практики отримали:

Отримавши високу репутаційну оцінку колег, «Ілляшев та Партнери» також увійшли до топ-5 фірм на юридичному ринку України в рейтингу визнання юридичних фірм. Харківський та Дніпровський офіси «Ілляшев та Партнери» також увійшли до лідерів рейтингу визнання регіональних юридичних фірм.

Всеукраїнська дослідницька програма «50 провідних юридичних фірм України» проводиться видавництвом «Юридична практика» з 1998 року та охоплює всіх учасників українського ринку юридичних послуг. Юрфірми-лідери ринку визначаються за рядом встановлених критеріїв: кількості юристів, прибутковості, складності супроводжуваних ними угод і судових спорів, фінансовій ефективності, професійної репутації, реалізації pro bono юридичних проєктів, підтримки волонтерських ініціатив і гуманітарних програм тощо.