Залишити заявку

«Ілляшев та Партнери» – у трійці кращих юридичних фірм України 2021 року

Дата новини: 7 грудня 2021

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» посіла третє місце у Всеукраїнському рейтингу «50 провідних юридичних фірм України 2021». Згідно з результатами щорічної дослідницької програми, опублікованої видавництвом «Юридична практика» 7 грудня 2021 р., Харківський офіс «Ілляшев та Партнери» увійшов до п’ятірки провідних регіональних юридичних фірм міста Харкова.

«Ілляшев та Партнери» – лідери судової практики України. У 2021 р. фірма супроводжувала 11 з 32 найбільших публічних судових та арбітражних спорів року. Отримавши високу репутаційну оцінку колег, фірма посідає лідируючі місця на юридичному ринку України за кількістю юристів, прибутками та фінансовою ефективністю.

Керуючий партнер ЮФ «Ілляшев та Партнери» Михайло Ілляшев зазначив, що у 2021 році обсяги роботи на юридичному ринку повернулися на «доковідний» рівень.

«Пожвавилась практика M&A; відкрився ринок землі, що спричинить суттєве зростання робіт у цій галузі найближчим часом; завантаження судової та кримінальної практик, а також практики нерухомості у році, що минає, зросло навіть порівняно з 2019 роком», – заявив Михайло Ілляшев.

Проекти фірми також увійшли до лістингів найбільших публічних угод та найбільших публічних спорів у сфері оподаткування. Старший партнер ЮФ «Ілляшев та Партнери» Роман Марченко, відзначив, що практика банкрутства продемонструвала значну динаміку в 2021 році.

«Банкрутні проєкти, що з’явилися цього року, безперечно, одні з найскладніших та найдорожчих в історії України. Характерною ознакою року стали рекордні суми кредиторської заборгованості, щодо яких відкривалися справи, та значна кількість іноземних кредиторів, що ініціювали процедури банкрутства», — пояснює Роман Марченко.

Всеукраїнська дослідницька програма «50 провідних юридичних фірм України» проводиться видавництвом «Юридична практика» з 1998 р. Юрфірми-лідери ринку визначаються за рядом встановлених критеріїв: кількості юристів, прибутковості, складності супроводжуваних ними угод і судових спорів, фінансовій ефективності. Всі показники зводяться воєдино за допомогою зважених коефіцієнтів. Співвідношення коефіцієнтів підібране таким чином, щоб найбільш природно інтегрувати в підсумковій таблиці фінансові показники юридичної фірми, масштабність її практик та професійну репутацію.