Залишити заявку

«Ілляшев та Партнери» – лідери Всеукраїнського рейтингу юридичного ринку LIGA ZAKON AWARDS 2020

Дата новини: 27 листопада 2020

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» отримала найбільшу кількість нагород серед фіналістів Прем’єр-ліги Всеукраїнського рейтингу юридичного ринку LIGA ZAKON AWARDS 2020, результати якого були оголошено 26 листопада 2020 року в Києві.

«Ілляшев та Партнери» отримали нагороди як найкраща юридична фірма року Прем’єр-ліги в практиках Антимонопольного права, Банкрутства та реструктуризації, Інтелектуальної власності та Вирішення господарських судових спорів.

Партнери «Ілляшев та Партнери» були визнані кращими юристами Прем’єр-ліги у 3 галузях:

  • Антимонопольне право – Олександр Фефелов;
  • Банкрутство та реструктуризація – Роман Марченко;
  • Господарські судові спори – Михайло Ілляшев.

Фірма також стала лауреатом спеціальної номінації «Опонент-акула», визначення переможців у якій відбувалося за допомогою анонімного голосування професійного ринку, під час якого кожен з учасників рейтингу вказував, кого вважає найсильнішими опонентами під час роботи у проектах.

Результати LIGA ZAKON AWARDS 2020 ґрунтуються на оцінках журі – вчених, представників бізнес-співтовариств та держорганів – зашифрованих анкет учасників без вказівки імен та назв номінантів, а також результатах DATA-SMART-аналізу – скорингового алгоритму, який відображає фінансові результати, оцінку роботи персоналу компанії та висвітлення діяльності компанії в ЗМІ.