Залишити заявку

«Ілляшев та Партнери» ініціювали спеціальне розслідування щодо імпорту в Україну ПВХ-профілю незалежно від країни походження та експорту

Дата новини: 17 вересня 2021

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери», що представляє інтереси національних товаровиробників – ТОВ «Вікналенд», ТОВ «Маядо», ТОВ «Опентек», ТОВ «Міропласт», – ініціювала спеціальне розслідування щодо імпорту в Україну ПВХ-профілю незалежно від країни походження та експорту.

За результатами розгляду скарги українських виробників, підготовленої командою практики міжнародної торгівлі ЮФ «Ілляшев та Партнери» під керівництвом партнера Олени Омельченко, Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі рішенням від 27 серпня 2021 року порушила спеціальне розслідування щодо імпорту в Україну товару незалежно від країни походження та експорту, що має такий опис: профіль з ПВХ, у тому числі фігурний, з ущільнювачем або без ущільнювача для вікон, підвіконня та дверей, підвіконна дошка з ПВХ, що класифікуються за кодами ех3916 20 00 90 та ех3925 90 80 00 згідно з УКТЗЕД. Позначка «ех» означає, що розслідування здійснюється щодо товарів, опис яких визначено у рішенні.

Спеціальне розслідування триватиме 9 місяців, за його результатами може бути введене квотування або спеціальне мито щодо імпорту ПВХ-профілю в Україну.

Спеціальне розслідування має захистити інтереси вітчизняного товаровиробника від зростаючого імпорту товарів, що загрожує заподіянню значної шкоди національній промисловості.