Залишити заявку

«Ілляшев та Партнери» – генеральний партнер Kyiv Arbitration Days

Дата новини: 10 вересня 2021

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» виступила генеральним партнером міжнародної конференції з міжнародного арбітражу «Kyiv Arbitration Days: Мислити глобально!», що відбулась онлайн 10 вересня 2021 року. Організатор заходу ­– Асоціація правників України.

Перший міжнародний арбітраж «Ілляшев та Партнери» виграла у 1999 році, коли представляла інтереси міжнародної фармацевтичної компанії «Eli Lilly» під час розгляду спору відповідно до Арбітражного регламенту Арбітражного інституту Торгової палати м. Стокгольма.

Сьогодні «Ілляшев та Партнери» супроводжує арбітражі за всіма основними регламентами в Україні та за кордоном, а також процедури оскарження, визнання і виконання арбітражних рішень.

У 2020 році «Ілляшев та Партнери» стала першою місцевою юридичною фірмою, залученою Україною для захисту інтересів у міждержавному спорі. «Ілляшев та Партнери» представляла українську сторону в першому арбітражному спорі в рамках Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у зв’язку із запровадженням Україною мораторію на експорт необробленої деревини. Міждержавний арбітраж з ЄС проводився вдруге за всю історію Європейського Союзу.

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» – провідна юридична фірма з 7 офісами в Україні, Росії та Естонії. Компанія є визнаним лідером практики вирішення спорів в Україні, входить до топ-3 українського юридичного ринку та має найбільшу регіональну мережу в Україні.

Kyiv Arbitration Days – щорічна конференція з міжнародного арбітражу, яка збирає провідних спеціалістів практики з різних держав для обміну досвідом та практичними знаннями, обговорення найактуальніших тем. За час свого існування з 2011 року були залучені 362 експерти та понад 1300 учасників з 43 країн.