Залишити заявку

Господарський суд м. Києва повністю задовольнив позов компанії «Бредвін Трейдинг Лімітед» у справі щодо конфлікту навколо ТОВ «Ліра-2000» та офісного центру на площі Слави

Дата новини: 3 лютого 2015

Господарський суд м. Києва повністю задовольнив позов компанії «Бредвін Трейдинг Лімітед» у справі щодо конфлікту навколо ТОВ «Ліра-2000» та офісного центру на площі Слави, орендованого Світовим банком.

Згідно з рішенням суду, за компанією «Бредвін Трейдинг Лімітед» відновлено право власності на контрольний пакет в статутному капіталі ТОВ «Ліра-2000» у розмірі 75,2701%, а за ТОВ «Ліра-2000» відновлено право власності на офісний центр за адресою: Дніпровський узвіз, 1.

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери», що представляє інтереси компанії «Бредвін Трейдинг Лімітед», повністю задоволена рішенням суду. «Суд глибоко розібрався в обставинах справи і «перекреслив» багаторівневу схему незаконного заволодіння майном «Бредвін Трейдинг Лімітед». Тепер ми сподіваємося, що так само глибоко в ситуації розберуться правоохоронні органи і притягнуть осіб, причетних до заволодіння майном, до кримінальної відповідальності», − коментують рішення суду в Юридичній фірмі «Ілляшев та Партнери».