Залишити заявку

«Ілляшев та Партнери» – у п’ятірці кращих роботодавців юридичного ринку України за версією HeadHunter

Дата новини: 31 січня 2019

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» увійшла в ТОП-5 роботодавців у сфері юриспруденції за результатами щорічного дослідження «Рейтинг роботодавців України – 2018» міжнародного кадрового холдингу HeadHunter Україна.

HeadHunter Україна досліджував думку українських претендентів, щоб визначити, як вони вибирають роботодавців, і кого з них вважають найбільш привабливими. Дослідження роботодавців у сфері юриспруденції кадровий холдинг поводить з 2017 року.

«Ілляшев та Партнери» другий рік поспіль утримує позиції в п’ятірці кращих роботодавців ринку, – коментує Михайло Ілляшев, керуючий партнер ЮФ «Ілляшев та Партнери». – Минулий рік був стратегічно важливий для нас – він супроводжувався інтенсивним зростанням команди і розширенням партнерського складу фірми. Ми пишаємося нашим колективом, і дуже вдячні претендентам та журі за високу оцінку нашого підходу до побудови відносин із співробітниками й атмосфери в колективі».

Під час трьох хвиль опитування претендентів у рамках щорічного дослідження «Рейтинг роботодавців України», який проходив на порталі HeadHunter Україна з 18 вересня до 16 грудня 2018 року, вивчалася позиція претендентів. Вони визначили низку компаній з різних професійних сфер та різних областей країни, у такий спосіб сформувавши список для участі в «Рейтингу роботодавців України». В рамках третьої хвилі по кожному галузевому списку голосували експерти:

Експерти брали до уваги рівень плинності кадрів, наявність офіційного працевлаштування з першого дня, рівень заробітних плат стосовно ринку, регулярність виплат, наявність бонусних систем, особи керівників та їхню репутацію, графік роботи, овертайми, перспективи розвитку і зростання, перспективи компанії в цілому, атмосферу всередині колективу.