Залишити заявку

Галина Мельник провела семінар з електронного декларування для депутатів Київської міської ради

Дата новини: 7 лютого 2017

Галина Мельник, юрист ЮФ «Ілляшев та Партнери», 1 лютого 2017 р. провела семінар для депутатів Київської міської ради з питань заповнення електронних антикорупційних декларацій.

В ході семінару Галина відповіла на найбільш затребувані питання про нову форму електронної декларації, забезпечення роботи системи Е-декларування, обмін інформацією між держорганами і відповідальність за достовірність даних про доходи. Також були розкриті аспекти притягнення чиновників до відповідальності за несумісність доходів і задекларованого майна.

Нагадаємо, що 1 вересня 2016 р. Національне агентство з питань запобігання корупції прийняло рішення про запуск системи електронних декларацій для осіб, які здійснюють функції державного управління та місцевого самоврядування. Друга хвиля е-декларування завершиться 1 квітня 2017 р. Декларації повинні подати особи, які відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» займають відповідальне та особливо відповідальне становище, а також особи, які для цілей цього Закону прирівнюються до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, а саме: державні службовці, депутати місцевих рад, керівники державних, комунальних підприємств, установ або організацій, їхні заступники, керівники відділів підприємств, аудитори, нотаріуси та приватні виконавці, представники громадських об’єднань, наукових установ, навчальних закладів тощо.