Залишити заявку

Олена Омельченко взяла участь в Першому національному форумі з підтримки експорту

Дата новини: 18 квітня 2015

16-17 квітня відбувся Перший національний форум з підтримки експорту. Організатором заходу виступила Торгово-промислова палата України за підтримки Уряду України,  Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, Американської торгівельної палати в Україні, Українського союзу промисловців і підприємців.  

Олена Омельченко, юрист ЮФ «Ілляшев та Партнери» з міжнародної торгівлі, виступила і з доповіддю «Правові засоби захисту інтересів експортерів в рамках інструментарію Світової організації торгівлі», де зосередилась на проблемах, що заважають формувати запити на врегулювання суперечок в СОТ та належним чином захищати інтереси компаній. Також Олена наголосила на необхідності держави передбачати фінансування послуг міжнародних юридичних радників для захисту інтересів в справах в СОТ та працювати над розробкою нормативно-правової бази для збору доказів та звернень бізнесу з проблемними питаннями.

Захід було проведено для вітчизняних експортерів та компаній, що мають намір вивести свої товари та послуги на ринки світу, покращити умови введення бізнесу та залучити іноземні інвестиції в Україну.

Спікерами Форуму виступили керівники провідних українських та іноземних компаній, інвестиційних та інших фондів, задіяних для організації фінансової та технічної допомоги, міжнародних та вітчизняних фінансово-банківських установ, страхових компаній, зокрема ЄБРР, Укрексімбанк, UNIQA. Серед іноземних спікерів були запрошені представники дипломатичних іноземних представництв, акредитованих в Україні, керівники кредитно-експортних агентств Угорщини, Польщі, Чехії, Німеччини, Італії, Франції, Китаю, Казахстану, а також низки інших міжнародних організацій.

Програма заходу охопила широке коло питань, зокрема державну підтримку національного експорту та поліпшення умов ведення бізнесу в Україні, фінансово-кредитні механізми сприяння експорту, проведення модернізації об’єктів інфраструктури та промисловості відповідно міжнародних стандартів і подолання торговельних бар’єрів на шляху просування української продукції на ринки країн світу.

Детальніше про захід

Презентація Олени Омельченко