Залишити заявку

Дмитро Константинов виступив на конференції Право.ру «Банкрутство – 2021: регулювання та судова практика»

Дата новини: 11 листопада 2021

Дмитро Константинов, радник юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» та керівник практики банкрутства та фінансової реструктуризації в Росії, виступив із доповіддю на конференції Право.ру «Банкрутство – 2021: регулювання та судова практика», що відбулася 11 листопада 2021 року у Москві.

У своїй доповіді «Позасудові банкрутства – чи можливе застосування цього механізму для бізнесу?» Дмитро Константинов розповів про необхідність та перспективи розвитку концепції cram down у російському банкрутному праві.

Дмитро розповів про регулювання існуючих процедур банкрутства, до яких міг би бути включений цей механізм – мирової угоди та фінансового оздоровлення. Також Дмитро згадав про найбільш відомі іноземні правові акти, що використовують механізм cram down, і про перспективи його появи в проекті фундаментальних змін до російського банкрутного закону, що обговорюються.

Учасники сесії також обговорили зміну курсу банкрутного законодавства з ліквідації на реструктуризацію: управління успішною транскордонною реструктуризацією заборгованості на ринках, що розвиваються, зниження навантаження судів і збільшення повноважень арбітражних управляючих.