Залишити заявку

Суд поставив остаточну крапку в суперечці відносно керівництва стратегічного ДП «Антонов»

Дата новини: 9 вересня 2014

Окружний адміністративний суд міста Києва виніс ухвалу, якою підтвердив повноваження керівника Державного підприємства «Антонов» Дмитра Ківи.

Про це повідомляють в прес-службі Юридичної фірми «Ілляшев та Партнери», яка представляє інтереси ДП «Антонов».

Зокрема, у справі за позовом про незаконність наказу Мінпромполітики від 26 травня 2014 року щодо звільнення Ківи Д.С. з посади Президента-Генерального конструктора ДП «Антонов» суд припинив дію цього наказу з 4 вересня 2014 року.

Також судом заборонено Мінпрому та його посадовим особам, будь-яким іншим фізичним та юридичним особам здійснювати будь-які дії та приймати будь-які рішення, направлені на обмеження можливості Ківи Д.С. виконувати обовязки керівника ДП.

Згідно ст.118 Кодексу адміністративного судочинства України виконання ухвали здійснюється негайно.

«Суд бездоганно розібрався в ситуації та в виважений законний спосіб вирішив суперечку між 14-тисячним колективом українського авіагіганту та Міністерством промислової політики. При цьому слід зазначити, що 23 березня 2014 року Кабмін вирішив реорганізувати Мінпром шляхом приєднання до Міністерства економічного розвитку і торгівлі. Але і досі рішення Уряду не виконане, а призначений ще особисто Януковичем чиновник недоліквідованого Мінпрому вирішує надважливі державні питання», – наголосили в «Ілляшев та Партнери».

Згідно ст. 382 Кримінального кодексу України невиконання ухвали суду або перешкоджання її виконанню карається позбавленням волі на строк до восьми років.

Нагадаємо, що колектив ДП «Антонов» відмовляється допускати незаконно призначеного Мінпромполітики в.о. керівника ДП «Антонов» Сергія Меренкова на територію підприємства.
С. Меренков в 2006 році був відсторонений від займаної на АНТК ім. Антонова посади за розголошення інформації, що становила державну таємницю, зі скасуванням допуску до держтаємниці.