Залишити заявку

Chambers Europe 2019 рекомендує «Ілляшев и Партнери» як провідну юридичну фірму

Дата новини: 13 березня 2019

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» очолила рейтинг Chambers Europe у сфері вирішення спорів в Україні, другий рік поспіль залишаючись єдиною фірмою 1-го розряду (Band 1) у цій практиці. За результатами міжнародного дослідження Chambers Europe 2019, «Ілляшев та Партнери» підтвердили свій рейтинг у практиках міжнародного вирішення спорів, трудового права, захисту інтелектуальної власності, реструктуризації та банкрутства.

Вирішення спорів
Вирішення спорів в Україні (Band 1)
Ключові юристи: Роман Марченко (Band 1) и Михайло Ілляшев (Band 2)
Міжнародне вирішення спорів (Band 2)
Ключові юристи: Роман Марченко (Band 2)
Економічні злочини (Інші провідні компанії)

Чим відома команда
«Ілляшев та Партнери» відома своєю сильною присутністю на національній судовій арені, з виключними можливостями в області вирішення комерційних спорів. Команда проявляє особливу активність у сфері вирішення спорів, що стосуються відшкодування корпоративної, договірної та основної заборгованості, а також у наданні допомоги у справах за участю державних органів та банків. Заслуговує уваги активність фірми в корпоративних спорах та у спорах з питань нерухомості.

Сильні сторони
Команда вважається однією з провідних практик на ринку, джерело зауважує: «Вони є однією з найбільших команд в Україні з дуже сильною практикою вирішення спорів».
Респонденти часто рекомендують юристів за їх рівень експертизи, один із клієнтів підкреслює: «Вони орієнтовані на результат і демонструють дуже хороший рівень експертизи, залученість до сучасних тенденцій ринку».

Ключові юристи
Керуючий партнер Михайло Ілляшев відзначений за свій досвід вирішення спорів в Україні, він регулярно надає стратегічні рекомендації з ключових проектів фірми. Він регулярно приймає участь у справах зі стягнення заборгованості, а також має досвід у спорах із захисту прав інтелектуальної власності.
Джерело описує Романа Марченка як «бізнес-орієнтованого та дуже різностороннього» юриста, один із респондентів звернув увагу, що він «продукує високоякісні рішення». Він часто виступає як сторона або арбітр у міжнародних і національних спорах.

Трудове право (Band 3)
Ключові юристи: Леонід Гілевич

Чим відома команда
Відома своєю експертизою у трудових спорах. Також консультує з питань комплаєнсу, захисту персональних даних та бонусної політики, звільнення керівників і трудових договорів. Клієнтський портфель включає промислові, транспортні, технологічні та медіа компанії.

Сильні сторони 
Одне із джерел хвалить команду за забезпечення «легкої комунікації під час супроводу проектів»

Ключові юристи
Леонід Гілевич консультує з питань трудових договорів, переведення співробітників та бонусної політики, питань комплаєнсу. Він також визнаний експерт з трудових спорів. «Він блискавично надає зворотній зв’язок та є надзвичайно досвідченим», – ділиться один із клієнтів