Залишити заявку

Арбітражні керуючі Роман Марченко, Андрій Конопля та Вадим Кізленко отримали право на супровід справ про банкрутство державних підприємств

Дата новини: 27 вересня 2023

Роман Марченко, адвокат, арбітражний керуючий, старший партнер юридичної фірми «Ілляшев та Партнери», та радники, арбітражні керуючі Андрій Конопля та Вадим Кізленко склали іспит за програмою підготовки у справах про банкрутство державних підприємств та господарських товариств.

У вересні 2023 року співробітники «Ілляшев та Партнери» в числі перших в Україні пройшли програму підготовки у справах про банкрутство державних підприємств та господарських товариств згідно з Порядком, визначеним у наказі Міністерства юстиції України від 20.07.2023 р. № 2617/5.

Згідно нових вимог Кодексу України з процедур банкрутства, для виконання повноважень у справах про банкрутство державних підприємств та господарських товариств, у статутному капіталі яких більше 50 відсотків акцій (часток) належать державі, арбітражний керуючий повинен скласти іспит за програмою підготовки у справах про банкрутство державних підприємств та господарських товариств.

Роман Марченко, Андрій Конопля та Вадим Кізленко успішно склали іспит та отримали відповідні свідоцтва.