Залишити заявку

«Ілляшев та Партнери» ініціювали антидемпінгове розслідування щодо імпорту в Україну дротів походженням з Китайської Народної Республіки

Дата новини: 25 травня 2021

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери», яка представляє інтереси ТОВ «ПлазмаТек», ініціювала антидемпінгове розслідування щодо імпорту в Україну дротів походженням з Китайської Народної Республіки.

За результатами розгляду скарги українського виробника, підготовленої командою практики міжнародної торгівлі під керівництвом партнера Олени Омельченко, Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі від 28 квітня 2021 року порушила антидемпінгове розслідування щодо імпорту в Україну товару з Китайської Народної Республіки, що має такий опис: дріт із сталі кремнієво-марганцевої, який класифікується згідно з УКТЗЕД за кодом 7229 20 00 00.

За результатами антидемпінгового розслідування може бути введене антидемпінгове мито на імпорт дротів з Китайської Народної Республіки з метою встановлення справедливої конкуренції та захисту українського виробника від демпінгового імпорту. Антидемпінгове розслідування може тривати 12 місяців.

ТОВ «ПлазмаТек» – один з найбільших українських виробників зварювальних матеріалів та напівфабрикатів для виробництва зварювальних електродів.