укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

ЮФ «Ілляшев та Партнери» – серед кращих юридичних фірм України згідно оцінки Chambers Europe 2013

27.05.2013

ЮФ «Ілляшев та Партнери» названа однією з найкращих юридичних фірм України у сфері вирішення спорів, інтелектуальної власності, енергетики і природних ресурсів, оподаткування. Керуючий партнер Михайло Ілляшев і старший партнер Роман Марченко відзначені як одні з кращих юристів для роботи в сфері вирішення спорів в Україні. Партнер ЮФ «Ілляшев та Партнери» Максим Копейчиков був відзначений як фахівець у сфері нерухомості, а Ірина Кириченко – як експерт у сфері інтелектуальної власності.

Chambers Europe – спеціалізований юридичний довідник, який з 1999 року видається компанією Chambers & Partners. Видання проводить дослідження юридичної професії, відзначає провідних юристів та юридичні фірми, інтерв’юючи тисячі юристів та їхніх клієнтів. Запорукою репутації довідника є незалежність та об’єктивність досліджень. Довідник по Європі надає ґрунтовний аналіз юридичних ринків в 51 юрисдикції.

 
© 2021 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія