укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

Онлайн-конференція на тему нового земельного законодавства та законодавства про нерухомість

21.01.2013

23 січня на порталі РБК-Україна відбудеться онлайн-конференція на тему нового земельного законодавства та законодавства про нерухомість з Максимом Копейчиковим, адвокатом, партнером ЮФ “Ілляшев та Партнери”.

Під час конференції будуть обговорюватися питання щодо того, які нововведення очікують ринок нерухомості у зв’язку з передачею прав реєстрації земельних ділянок, квартир, будинків від БТІ Укрдержреєстру, які «сюрпризи» чекають на продавців та покупців нерухомості, а також юристів і нотаріусів, які працюють на цьому ринку.

Як експерт в галузі земельного права, М.Копейчиков розповість про Національну кадастрову систему, яка почала роботу з 1 січня, а також про базу даних (кадастрову карту), яка стала доступна користувачам мережі Інтернет. Хто та як може скористатися електронним кадастром, і наскільки він прояснить роботу банків, нотаріусів, юристів і власників, дізнаються читачі і глядачі онлайн-конфернції.

 
© 2021 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія