укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

Ніна Бец виступила на круглому столі «Податкові стимули економічного зростання»

09.07.2020

Ніна Бец, юрист ЮФ «Ілляшев та Партнери» виступила з доповіддю «Глобальні зміни, чого потребує українська система оподаткування» в рамках круглого столу «Податкові стимули економічного зростання», який відбувся 26 червня 2020 року у м. Києві. Організатори – газета «Дзеркало тижня» за підтримки Державної фіскальної служби України.

За словами Ніни Бец, необхідність практичних змін української податкової системи спричинена рівнем податкового навантаження, який гальмує розвиток бізнесу і змушує підприємців змінювати податкове резидентство. В першу чергу, необхідно поліпшити комунікації шляхом роз’яснення податкових норм малому і середньому бізнесу, наприклад, на порталі «Дія».

«У практиці юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» нам доводиться вирішувати різні проблеми, які виникають між податковими органами і платниками податків. Ми все ще досить часто спостерігаємо необґрунтовані інформаційні запити, несвоєчасне подання звітності через технічні збої роботи сервісу ДПС, що призводить до сплати штрафів, – зазначила Ніна Бец.Першочерговим завданням на сьогодні має стати перетворення податкової з органу, що займається стягненням податків, у сервісну службу для платників податків».

У круглому столі також взяли участь: Михайло Титарчук, заступник голови Державної податкової служби України; Олег Устенко, Радник Президента і член Ради з питань економічного розвитку при Уряді України; Костянтин Швабій, доктор економічних наук, професор Університету державної фіскальної служби України; Артем Семородов, експерт з питань оподаткування.

 
© 2020 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія