укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

Максим Копейчиков взяв участь у семінарі з питань перспектив проведення земельної реформи в Україні

08.04.2011

Максим Копейчиков, адвокат, партнер юридичної фірми «Ілляшев та Партнери», 7 квітня 2011 року взяв участь у семінарі з питань перспектив проведення земельної реформи в Україні, організованому українським урядом спільно з Організацією економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) у Верховній Раді України.

На семінарі обговорювалися можливості запозичення світового досвіду проведення земельної реформи. До участі в семінарі були запрошені закордонні експерти, які доповіли про досвід країн Центрально-Східної Європи та Латинської Америки у цій сфері. Максим Копейчиков долучився до дискусії і висловив свою позицію щодо можливих ризиків запозичення закордонного досвіду при проведенні земельної реформи в Україні.

У семінарі взяли участь представники профільних міністерств і відомств, профільних комітетів ВРУ, представники іноземного дипломатичного корпусу, громадських організацій та науковці.

Український уряд спільно з ОЕСР здійснює проект «Стратегія галузевої конкурентоспроможності економіки України», спрямований на посилення економічної конкурентоспроможності нашої держави та покращення інвестиційного клімату в Україні.

 
© 2021 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія