укр eng рус est

Новини

Останні новини
Відгуки
Chambers Europe

«Нещодавно фірма провела консультування з низки фармацевтичних справ. Багато хто погоджується, що ця команда «рухається в правильному напрямку, особливо вражає її робота у фармацевтичній галузі».

 

ЮФ «Ілляшев та Партнери» виступила організатором круглого столу «Вільний ринок землі сільськогосподарського призначення: за чи проти»

08.07.2011

ЮФ «Ілляшев та Партнери» спільно з асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ), Baker Tilly Ukraine AC та ВД «Галицькі контракти» виступила організатором круглого столу «Вільний ринок землі сільськогосподарського призначення: за чи проти», який відбувся 7 липня 2011 року в готелі «Хаятт Рідженсі».

Спікерами круглого столу виступили Максим Копейчиков, партнер ЮФ «Ілляшев та Партнери», Володимир Лапа, генеральний директор асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ), Олександр Полянський, директор Baker Tilly Ukraine АС, Геннадій Новиков, президент Аграрного союзу України, та ін.

Максим Копейчиков зокрема наголосив, що законопроект про ринок земель обмежує максимальну кількість гектарів землі, які можуть перебувати у власності в однієї особи. Водночас, з використанням документів родичів та через створення фермерських господарств, з’явиться можливість сконцентрувати істотно великі масиви землі.

 
© 2020 Ілляшев та Партнери / Мобільна версія